Değerli müşterilerimiz;

Öncelikle tüm ürünlerimiz 2 yıl boyunca garanti altındadır. Bizden satın aldığınız ürünleri arızalanması durumunda faturanızla birlikte mağazamıza, resmi Xiaomi servislerine ya da bizden alacağınız kargo kodu ile Yurtiçi kargo şubelerine teslim edebilirsiniz. “Xiaomi Türkiye Garantisi” adı altında sattığımız ürünler EVOFONE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ SAN. LTD. ŞTİ. firmasına aittir ve servis adresi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:32 Kızılay/Çankaya/Ankara adresindedir.

Satın aldığınız ürünün arızalı çıkması durumunda ya da ilk ay arızalanması durumunda ürün DOA cihazı olarak kabul edilir ve iade / değişim işlemi başlatılır. Ürünün arızalı olduğu teknik servis tarafından kabul edilir ve isteğinize göre 10 gün içerisinde para iadesi ya da sıfır ürün alabilirsiniz. İlk aydan sonraki 2 yıllık süreçte bozulan “düşürme, sıvı teması “gibi kullanıcı hatası olmayan ürünler servise gönderilir ve 20 iş günü içerisinde ücretsiz tamir edilir. Serviste bulunan ürünün 20 iş günü içerisinde yapılamaması durumunda para iadesi ya da ürünün yenisini almak sizin ve bizim yasal hakkımızdır.

Xiaomi Türkiye adı altında sanal mağazalarda yüzlerce ürün satılmaktadır. Xiaomi markası Türkiye için tek ana distribütör belirlememiş olup ürün ithal etme hakkını serbest bırakmıştır. Bir çok sitede “Mi Türkiye garantili” adı altında satılan ürünler Evofone firmasına ait olmayabilir. Bu ürünlerin Ankara’da servisi yoktur. Geçmiş yıllarda çalıştığımız diğer firmalarla yaşadığımız mağduriyeti tekrar yaşamamak için Mi Türkiye adı ile sadece Evofone ile çalışmaktayız.

Müşteri memnuniyeti en büyük önceliğimizdir. Her telefonu, her mesajınızı cevaplıyor daha iyi hizmet verebilmek için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Müşterilerimizle birebir ve yüz yüze muhatap oluyoruz. İnternette bir masa bir sandalye ile kurulmuş nereden geldiği belli olmayan ürünleri satan bir firma değiliz. Bizim sattığımız ürünler her zaman güvence altındadır ve olmaya devam edecektir. Bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.